Gabion RedHen

Ogrodzenia i konstrukcje gabionowe stały się nowym wyznacznikiem jakości w sferze zagospodarowania przestrzeni miejskich jak i przestrzeni wokół naszych domostw. Produkty te nadają nowego oblicza miejscom które tak dobrze znamy i lubimy.  Wszystkie nasze rozwiązania idealnie wpasowują się w każdą okolicę a to dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Od elementów zewnętrznej architektury oczekujemy wielu lat bezproblemowego użytkowania jak i niezawodnego wyglądu. Dlatego też stalowe konstrukcje paneli elewacyjnych czy gabionów ogrodzeniowych firmy REDHEN posiadają zabezpieczenie antykorozyjne w postaci cynkowania metodą ogniową która to gwarantuje niezawodność i estetyczny wygląd na przestrzeni wielu lat.

Optymalny sposób rozmieszczenia elementów zabezpieczających w naszych produktach oraz najwyższej jakości materiały użyte do produkcji dają nam pewność przed nieestetycznymi i nieoczekiwanymi deformacjami naszych gabionów.

Gabion REDHEN – gwarancja niezawodności !

ogrodzenia_gabionoweJakość wykonania stalowej konstrukcji ma decydujący wpływ na to jak prezentował będzie się gotowy produkt po wielu latach ekspozycji. Dlatego też warto zwrócić uwagę na ten istotny element. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz setki zrealizowanych projektów dają nam ogromną wiedzę na temat produkcji elementów gabionowych.  Przywiązujemy ogromną wagę do każdego etapu produkcji zaczynając od projektowania kończąc na zabezpieczaniu produktów przed działaniem czynników atmosferycznych. Ogrodzenia gabionowe to nowa jakość w budownictwie a prostota użytych materiałów pozwala wpasować się tym produktom w niemal każdą przestrzeń. Nie czekaj dłużej wejdź na stronę REDHEN.pl i zapoznaj się z naszą bardzo szeroką ofertą. Znajdziesz tam wiele ciekawych rozwiązań które mogą zmienić Twoją przestrzeń nie do poznania.

REDHEN

tel. +48 327 937 133

fax +48 32 278 64 65

e-mail: redhen@redhen.pl

ul. Kasprowicza 5

41-800 Zabrze

biuro czynne od pn. do pt.

w godz. 7.30 – 15.30

elewace gabionowe

Szukamy solidnych partnerów, którzy będą w stanie sprostać naszym potrzebom związanym z uzupełnieniem oferty o materiały takie jak kamień, drewno, pokrycia zadaszeń …..czyli wszystko to, co wykorzystujemy przy kompletacji produktów.

Jeśli widzisz możliwość zastosowania swoich produktów w połączeniu z naszymi i nie boisz się wyzwań, odezwij się!

Dariusz MATUSZCZYK

e-mail: dariusz.matuszczyk@redhen.pl

tel. 512280563

 GG:765542