Obligacje przedsiębiorstw

Z każdej strony napływają do nas informacje na temat dobrego zarządzania swoim portfelem. Wszyscy (no prawie ) znamy pojęcia hossa i bessa na giełdzie papierów wartościowych lecz nie do końca jest nam znane jak z tym wszystkim się obchodzić – jak … zarobić.

Zapraszamy do serwisu http://www.pib-obligacje.pl

pib_obligacje

Obligacja jest papierem wartościowym, w którym emitent stwierdza, że jest dłużnikiem właściciela obligacji (obligatariusza) i zobowiązuje się wobec niego do spełnienia określonego świadczenia. Świadczenie emitenta może mieć charakter pieniężny lub niepieniężny. Zwykle emitent zobowiązuje się do wypłacania odsetek od zaciągniętego długu (płatności kuponowych).

Każdy z nas chciał bym aby jego środki finansowe rosły a nie malały w czasie gdy duże instytucje finansowe zarządzające naszym kapitałem zarabiają kolosalne sumy. Warto zabezpieczyć swój kapitał przed inflacją która może skurczyć nasze oszczędności trzymane w tak zwanej skarpecie czy pod poduszką. Warto więc zainteresować się alternatywnymi lecz sprawdzonymi formami pomnażania kapitału. Istnieje na rynku wiele form inwestowania, lecz której mamy zaufać? Po wielu aferach finansowych w polsce możemy być sceptycznie nastawieni do instytucji finansowych.

Jedną z podstawowych przyczyn powstania serwisu PIB-Obligacje.pl była chęć ułatwienia inwestorom indywidualnym wyszukiwania i nabywania emisji obligacji korporacyjnych o korzystnej relacji oczekiwanego zysku do ponoszonego ryzyka.

Dlatego warto powierzyć swoje oszczędności najlepszym w swoim fachu. Na przeciw oczekiwaniom wymagających klientów wychodzi spółka PIB. Pomoże nam ona przebrnąć przez ogrom wypuszczanych akcji a specjaliści pracujący w firmie wspomogą nas w wyborze najbardziej atrakcyjnych ofert wypuszczanych na rynek. Wieloletnie doświadczenie poparte licencjami doradców finansowych jak i maklerów papierów wartościowych pracowników spółki  mogą nas zapewnić o fachowości Prywatnego Inkubatora Biznesów.

Drugim istotnym powodem powstania serwisu jest zaprezentowanie właścicielom i zarządom spółek możliwości, jakie oferuje emisja obligacji. Pokazujemy, jakie są najważniejsze różnice między finansowaniem działalności kredytem i obligacjami. W rozmowach i na spotkaniach z potencjalnymi emitentami pomagamy zrozumieć zalety i wady pozyskania finansowania w formie emisji obligacji. W następnej kolejności przeprowadzamy lub doradzamy przy procesie emisji obligacji lub zaciągnięcia pożyczek.

logo_obligacje1Warto więc zaufać specjalistom którzy nastawiają się na pomnożenie kapitału którym obracają i cechuje ich indywidualne podejście do każdego inwestora, informują nas tylko o najatrakcyjniejszych ofertach i szczerze poinformują nas o ryzyku przy zakupie danych akcji.  Do tego wspierają nas w trakcie całego okresu trwania inwestycji. Zaufaj więc specjalistom którzy najlepiej zadbają o Twoje oszczędności.

Serwis PIB-Obligacje.pl stworzony został również w celu wymiany informacji pomiędzy emitentami i ich doradcami a inwestorami. W ramach sekcji Wydarzenia przekazujemy inwestorom wybrane informacje z rynku papierów dłużnych.

Kontakt z PIB obligacje

Dane adresowe firmy

Prywatny Inkubator Biznesów sp. z o.o.

Adres:

ul. Zakopiańska 2a/16, 30-418 Kraków

E-mail: obligacje@pib-finanse.pl
Telefon: +48 532 088 734+48 532 088 737

zobacz również serwisy :  PIB AKCJE

pieniadze