Skup samochodów Kraków

Jeżeli tylko chcesz pozbyć się zbędnego pojazdu – koniecznie zawitaj do nas. Serdecznie zapraszamy, a  przekonasz się „na własnej skórze”, że było warto! Działamy na tym rynku już od 2002 roku. Nasze doświadczenie jest prawdziwa gwarancją super fachowej obsługi i porad utrzymanych na niestandardowo wysokim poziomie. fotolia_35351354_subscription_xl_800x600Kompleksowo, od strony handlowej, zajmujemy się przede wszystkim tematem kasacją i skupem aut. Wszystkie potencjalne pojazdy do złomowania odbieramy od Klienta własnym transportem, aby ułatwić i usprawnić cały proces od strony organizacyjnej. To my również załatwiamy od razu u Klienta wszelkie formalności związane z kasacją .

W każdym tego typu przypadku należy przygotować dowód rejestracyjny pojazdu lub gdy go brak, ksero dowodu rejestracyjnego bądź zaświadczenie, kartę pojazdu – jeśli takowa została wydana, dowód osobisty danego właściciela. Poza tym na co dzień prowadzimy w sposób ciągły skup używanych samochodów powypadkowych, pojazdów sprowadzonych z zagranicy, przyczep i naczep samochodowych. Wartość każdej transakcji ustalamy wspólnie z zainteresowanym  dokonując konkretnych oględzin .

oferty wszystkich pojazdów do zbycia wraz z zdjęciami można wysyłać na adres e-mail: biuro@metalbat.pl

autozlomownie_krakowZakres naszej propozycji ofertowej dopełnia skup złomu stalowego oraz metali kolorowych. Zgodnie z wolą Klienta sami dokonujemy odbioru w dogodnym terminie. U nas znajdziecie również używane części zamienne do różnych, konkretnych marek samochodów tj.: elementy karoserii i zawieszenia, silniki i ich elementy, skrzynie biegów itp. – dostarczamy je poprzez firmę spedycyjną. Zachęcamy gorąco do szczegółowego zapoznania się z naszym z cennikiem. Podstawą działania MetalBat jest całkowite zadowolenie Klienta, przekonaj sie o tym bezpośrednio.

Zakres naszych działań to przede wszystkim kasacja pojazdów. Oznacza to, że wszystkie pojazdy odbieramy własnym transportem od klienta. Formalności związane z kasacją załatwiamy również u klienta.

METAL-BAT – skup aut KrakówAn insurance expert.

ul. 3 Maja 67
34-240 Jordanów

Tel.:
18 26 74 076, 502 412 405

Czynne:
pn-pt: 8.00-16.00
sob: 8.00-13.00

Oferujemy sprzedaż używanych części zamiennych różnych marek samochodów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: elementy karoserii, elementy zawieszenia, silniki i ich elementy, skrzynie biegów, i inne. Części wysyłamy firmą spedycyjną (kurierem) lub pocztą polską.