Widły do ładowarek

Firma StaplerImport poprzez swoje działanie nastawiona jest na dostarczanie każdemu, oryginalnych i ponad standardowych wideł do wózków widłowych niemieckiej marki  Vetter – cenionej na rynku przez wszystkich znawców tematu.

Widły ładowarek Vetter

timthumbI to właśnie im wiadomo nie od dzisiaj, że  to takie elementy jak  widły są częściami, które podlegają w sposób praktyczny najwyższym obciążeniom w użytkowaniu na wysokich obrotach. Dlatego też  prezentowana z ich strony wysoka jakość w każdym względzie musi przekładać sie na odpowiednio jak najdłuższy czasokres ich praktycznej pracy. Propozycja StaplerImport w tym temacie jest mówiąc krótko i konkretnie najlepsza, po prostu bezkonkurencyjna – każdy klient korzystający z naszych towarów nie będzie w żaden sposób zawiedziony, a my zawsze zrobimy wszystko, aby raz korzystając z naszych usług był na tyle zadowolony, aby do nas wrócić .

Oczywiście całą paletę ofertową oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach, o czym warto przekonać się osobiście zapoznając się ze szczegółami oferty .

size-200x150_3244908-12765-yellow-toy-forklift-and-money_1764164800 Jeżeli tylko myślisz o poszerzeniu parku maszynowego lub masz jakieś konkretne kłopoty ze zużywaniem się wideł w Twoich wózkach widłowych nie zwlekaj  i sięgnij już dziś po oferowane przez nas elementy. Gwarantujemy, że z przedstawionego przez nas asortymentu będziesz w pełni zadowolony, a efekty Twojej pracy nie pójdą na marne.

POLECAMY

Widły Vetter wielkogabarytowe BIGForks

Firma Vetter specjalizuje się równiez w produkcji wielkogabartowych wideł do wózków widłowych. Spełniają one najwyzsze standardy technologiczne i posiadają certyfikaty QualityManagement ISO 9001, oraz EcoManagement ISO 14001

Widły Vetter z kamerą – Cam Fork

Technologia Cam Fork zapewnia:

  • Optymalna widoczność dzięki zintegrowanej kamerze – nawet podczas transportu dużych ładunków lub wysokiego składowania
  • Skuteczny załadunek i rozładunek – pionowe i poziome linie naprowadzające wyświetlają się na monitorze
  • Idealnie skoordynowana kamera i monitor
  • Bezpieczne okablowanie ukryte w widłach
  • Brak wystających krawędzi, widły mają standardowe wymiary
  • Kamera jest zgodna ze standardami dotyczącymi bezpieczeństwa, odporna na wstrząsy oraz warunki atmosferyczne

Zainwestuj z nami w spokojną przyszłość…..kliknij w link !

KONTAKT

prosimy kontaktować się z nami poprzez  pocztę

elektroniczną lub wybrać numer tel.kom.

+48 792 29 01 06

STAPLERIMPORT:

44-194 Knurów Śląsk Polska

ul. Kazimierza Wielkiego 10 / d 9

NIP / 969 02 82 652 ,

REGON / 24 294 35 60

e-mail: stapler.import@onet.pl