Wynajem aut Pyrzowice

Podróże biznesowe stały się w dzisiejszych czasach normą jest to w wielu branżach nieodzowny element pracy. Jak można zauważyć każdy z nas ceni sobie komfort planowania podróży czy to biznesowej czy też po prostu turystycznej. Warto wiedzieć gdzie pojedziemy jak dostaniemy się do wybranych miejsc i gdzie spędzimy nasz czas po zmroku. sitcar_wynajemautNajwygodniejszą drogą do połączenia wszystkich naszych oczekiwań związanych z transportem jest swój własny samochód który nie ogranicza nas godzinami odjazdów czy też nieregularnymi połączeniami. Warto zatem zainteresować się  usługami wypożyczalni samochodów SITCAR.

Wynajem aut Katowice  SITCAR

Osoby poszukujące samochodów na lotnisku lub w okolicach dworców kolejowych często spotykają się z zawyżanymi cenami lub mają trudności z odnalezieniem spełniającego ich oczekiwania samochodu. Jest to bardzo istotna sprawa ponieważ każda chwila jest dla nas istotna wiec po co marnować swój czas na niepotrzebne szukanie odpowiedniego dostawcy który to nie daje nam pewności że posiada w swojej ofercie interesujący nas pojazd. Dlatego też na przeciw oczekiwaniom klientów wychodzi firma zajmująca się wypożyczaniem samochodów SITCAR.

Najatrakcyjniejsze ceny wynajmu aut w regionie mogą tylko dodatkowo zachęcić do skorzystania z naszych usług.

bW naszej firmie dokonasz wynajmu samochodów klasy ekonomicznej, średniej jak i wyższej. Na naszej stronie internetowej znajduję się panel „szybka rezerwacja” jest to bardzo pomocna funkcja gdy liczy czas i najkorzystniejsza cena. Po  zarezerwowaniu wybranego modelu auta określeniu terminu wynajmu i zawarciu umowy wynajmu dostarczymy wybrany model samochodu pod wskazane miejsce w regionie w cenie która zadowoli najbardziej wymagających klientów.

sitcar_logo

tel. +48 730 734 066 – 24h/dobę

wynajem aut

Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Opole, Chorzów, Ruda Śl., Rybnik, Tychy, Częstochowa, lotniska: Pyrzowice, Wrocław, Kraków

Klient chcący wynająć samochód powinien:

  • mieć ukończone 21 lat;
  • posiadać prawo jazdy ważne od co najmniej roku oraz drugi dokument tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty lub paszport);
  • posiadać prawo jazdy uznawane na terenie RP;

sitcar_banerDokonując wynajmu należy także:

  • podać datę i godzinę odbioru,
  • wybrać miejsce odbioru,
  • wskazać model samochodu.

Odbiór samochodu:

Aby odebrać samochód, należy:

  • okazać prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport
  • sprawdzić oraz podpisać umowę wynajmu,
  • wpłacić kaucję, która zostanie oddana w chwili zwrotu nieuszkodzonego i zatankowanego do pełna pojazdu.

Zwrot samochodu:

Istotne jest, by nie zwracać pożyczonego samochodu po upłynięciu ostatniej doby rezerwacji. Proszę pamiętać, że auta wynajmowane są w trybie ciągłym – nie chcemy, by którykolwiek z naszych Klientów musiał czekać na zamówiony samochód dłużej niż to konieczne.

Przy zwrocie auta pracownik Sitcar sprawdzi stan paliwa oraz przeprowadzi kontrolę techniczną pod kątem ewentualnych uszkodzeń, które mogły wystąpić podczas najmu. Umowa wynajmu samochodu wygaśnie automatycznie po zwróceniu sprawnego, zatankowanego do pełna samochodu i kluczyków.